• Beauty by Dmochowska

    Zapraszamy na zabiegi kosmetologii estetycznej :

    ŁOMŻA, Sybiraków 5 lok 6 oraz WARSZAWA, Warchałowskiego 9/29

     

Beauty by Dmochowska

bo tak nazywa się nasz nowy dział, oparty będzie na tych samych wartościach na jakich zbudowaliśmy markę BODENT. Profesjonalizm, sumienność, najnowsze technologie i co najważniejsze, satysfakcja naszych pacjentów.

Zabiegi wykonuje:

Justyna Dmochowska – mgr inż szkoląca się u najlepszych polskich i europejskich specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Ukończyła certyfikowane szkolenia i kursy z zakresu mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, zastosowania toksyny botulinowej dwóch stopni i full face, zastosowania technik wypełnień tkankowych i zaawansowanej wolumetrii w trzech stopniach, augmentacji ust w dwóch stopniach i masterclass, zastosowania osocza i fibryny, implantacji nici w dwóch stopniach. Jest autorką artykułów popularnonaukowych z zakresu stosowanych zabiegów:

mezoterapia igłowa

osocze bogatopłytkowe

plazma

złuszczanie chemiczne

nici rewitalizujące

biostymulatory

Bieżące sprawy i relacje z zabiegów na:

Facebooku

Instagramie

Usługi
Botoks

Botoks to inaczej toksyna botulinowa, substancja, która blokuje przekazywanie impulsów pomiędzy mięśniem a nerwem, dzięki czemu rozluźniony i zrelaksowany mięsień przestaje pracować i wykonywać ruchy powodujące zmarszczki, które wskutek tego wygładzają się.

Usługi
Estetyka Oka / Plazma

Korekcja nadmiaru skóry powiek to blefaroplastyka. Może być zabiegiem chirurgicznym, z cięciem i szwami (usunięcie nadmiaru skóry i tłuszczu) lub niechirurgiczna polegająca na sublimacji czyli odparowaniu tkanki dzięki zastosowaniu technologii plazmy czyli wyładowań elektrycznych.

Usługi
Lipoliza

Lipoliza to zabieg rozpuszczania nadmiaru tkanki tłuszczowej z pomocą fosfatydylocholiny, kwasu dezoksycholowego lub połączenia tych dwóch substancji.

Usługi
Mezoterapia i stymulatory tkankowe

Mezoterapia igłowa to jedna ze skuteczniejszych metod rewitalizacji skóry.

Usługi
Nici

Nici PDO, PLLA i PCL to wywodzący się z Korei sposób na rewitalizację i lifting skóry. Zaczęło się od nici PDO czyli nici z polidioksanonu, który, jak się okazało, stosowany jako rozpuszczalne nici chirurgiczne powodował neokolagenazę w miejscu stosowania czyli produkcję nowego kolagenu będącego strukturą podporową tkanek skóry.

Usługi
Peeling chemiczny

Peeling chemiczny - odmiana peelingu, która polega na zastosowaniu określonej mieszanki substancji chemicznych tzw. kwasów w celu usunięcia martwego naskórka.

Usługi
Rytuał dalekowschodniej pielęgnacji śluzem ślimaka

Rytuał dalekowschodniej pielęgnacji... śluz ślimaka Helix Aspersa Muller to znany i stosowany coraz szerzej eliksir odmładzający zawierający składniki odbudowujące tkankę i regenerujące uszkodzenia.

Usługi
Taping twarzy

Taping twarzy - technika naklejania specjalnych taśm ma swój początek w rehabilitacji. W obrębie twarzy jako taping estetyczny poprawia owal.

Usługi
Wampirzy lifting (osocze bogatopłytkowe)

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to najbardziej naturalna z mezoterapii. Osocze bogatopłytkowe to koncentrat płytek krwi uzyskany bezpośrednio w gabinecie z krwi pacjenta wykorzystywany do rewitalizacji skóry.

Usługi
Wolumetria

Wolumetria to objętościowa praca nad zmęczoną twarzą. To korygowanie jej kształtu nieoperacyjnie i całkowicie odwracalnie.

 
Cennik
Sprawdź nasz cennik
Kontakt
Porozmawiajmy

Tel. kom.: + 48 664 42 33 33
Email: beautybydmochowska@gmail.com

 

ul. Sybiraków 5 lokal 6, 18-400 Łomża
ul. Warchałowskiego 9 lokal 29, 02-776 Warszawa