Referencyjna klinika Implanto-protetczna Bodent

Poznaj nas...

O nas

Bodent to referencyjna klinika implanto-protetyczna, partner Center of Excellence firmy Nobel Biocare w obszarze stosowanie metody leczenia All-on-4. Działamy nieprzerwanie od roku 1987.

Bodent, referencyjna klinika implanto-protetyczna.

Klinika Dentystyczna BODENT działa do 1987 r. Jesteśmy miejscem, w którym doświadczony zespół lekarzy i asystentek przywraca zdrowie, funkcję i estetykę zębów. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych. Naszą specjalizacją jest implanto-protetyka. Na tym polu jesteśmy jednym z liderów jakości w regionie i w Polsce.

W celu zapewnienia naszym pacjentom najwyższych standardów leczenia stomatologicznego i implanto-protetyki w Klinice Bodent stosujemy najwyższy możliwy do osiągnięcia reżim procedur leczniczych i najnowsze technologie. Jako wieloletni partner firmy Nobel Biocare prowadzimy implantację zgodnie ze standardami tej firmy.

Dzięki owocnej współpracy 11 sierpnia 2023 Firma Nobel Biocare wyróżniła nas srebrnym tytułem partnera Center of Excellence za stosowanie metody leczenia All-on-4.

Wręczenie tytułu Center for Exellence przez przedstawicieli Nobel Biocare w Klinice Bodent

Wręczenie tytułu Center for Exellence przez przedstawicieli Nobel Biocare w Klinice Bodent. Sierpień 2023

Dr Bogdan Dmochowski, właściciel i szef medyczny kliniki z prawie 40 letnią praktyką zawodową nadzoruje rozwój i edukację całego zespołu medycznego. Dr. Dmochowski prowadzi także szkolenia specjalistyczne dla stomatologów z obszaru implantologii klinicznej.

W Klinice Bodent Dr. Dmochowski odpowiada za najwyższą jakość wykonywanych procedur medycznych, implanto-protetycznych, a także procedur bezpośredniego obciążenia implantów All-on-4. Stosowanie  wypracowanych procedur pozwala na udzielanie Pacjentom gwarancji jakości na wykonane zabiegi z zakresu implantologii, protetyki oraz stomatologii zachowawczej.

Doktor Bogdan Dmochowski prowadzi szkolenia dla stomatologów

Doktor Bogdan Dmochowski prowadzi szkolenia dla stomatologów

W Klinice stosujemy jedynie sprawdzone i certyfikowane produkty oraz korzystamy z najnowszych rozwiązań klinicznych i technologicznych.

Przeczytaj więcej o najnowszych technologiach w Klinice Bodent.

Klinika Bodent świadczy usługi także w obszarach:

Medycyną estetyczną oferujemy w ramach marki Beauty by Dmochowska (Dawniej Bodent Beauty).

Akceptujemy wszystkie formy płatności: gotówka, karty płatnicze i kredytowe oraz przelewy bankowe. Nasi Pacjenci mogą również uzyskać atrakcyjny kredyt na finansowanie zabiegów klinicznych, między innymi w ramach systemu MEDIRATY. Więcej na temat finansowanie zabiegów dowiesz się dzwoniąc do nas na numer recepcji: + 48 507 100 901

 

Jeżeli chcesz śledzić naszą aktywność zapraszamy do polubienia profilu w serwisie Facebook

POZNAJ ZESPÓŁ KLINIKI BODENT

Zobacz