Dowiedz się o oferowanych przez nas usługach

Przeczytaj

USŁUGI KLINIKI BODENT:

Estetyka uśmiechu

Marzenie o uśmiechu, który przyciąga spojrzenia, jest naszym priorytetem w Klinice Bodent. Dzięki nowoczesnej technologii możemy precyzyjnie planować zabiegi, które spełnią Twoje marzenia o perfekcyjnym uśmiechu.

Procedury estetyki stomatologicznej w Klinice Bodent

Marzenie o uśmiechu, który przyciąga spojrzenia, jest naszym priorytetem w Klinice Bodent. Dzięki nowoczesnej technologii możemy precyzyjnie planować zabiegi, które spełnią Twoje marzenia o perfekcyjnym uśmiechu.

Dokładne planowanie dla doskonałego uśmiechu

Estetyka uśmiechu to efekt końcowy serii zabiegów dentystycznych związanych z precyzyjną diagnostyką z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania jak i technik protetycznych czy implantacyjnych.

Zanim przystąpimy do działań, w Klinice Bodent analizujemy potrzeby Pacjentów, często też korzystamy z nowoczesnych technologii, aby dogłębnie poznać stan jamy ustnej Pacjentów, Często też dzięki nowoczesnej technologii  możemy wirtualnie przedstawić Pacjentom, jaki efekt końcowy może zostać osiągnięty w efekcie leczenia.

Zabiegi estetyczne stosowane w Klinice Bodent

  1.   Wybielanie Zębów: Rozjaśnij swój uśmiech i pozbądź się przebarwień, dzięki bezpiecznym i skutecznym procedurom wybielania zębów.
  2.   Rekonstrukcja Zęba Materiałami Kompozytowymi: Popraw defekty i nadaj swoim zębom naturalny wygląd dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów kompozytowych.
  3.   Licówki Ceramiczne: Przemień swój uśmiech dzięki cienkim, ceramicznym „obudowom” na zębach, które nadają im nowy, estetyczny wygląd.
  4.   Odbudowa Zęba za Pomocą Korony Ceramicznej: Wzmocnij zęby i nadaj im zdrowy wygląd poprzez zastosowanie trwałych koron ceramicznych.
  5.   Chirurgiczna Korekta Uśmiechu Dziąsłowego: Dostosuj proporcje i harmonię dziąseł, aby uzyskać idealny uśmiech.

W procedurach bardziej złożonych mających na celu uzyskanie efektu estetycznego stosujemy nie tylko pogłębioną diagnostykę ale także projektowanie protez z wykorzystaniem technologii skanowania 3D i projektowania 3D. Dzięki temu Pacjent na wczesnym etapie może akceptować bądź korygować oczekiwany efekt. Po zaakceptowaniu projektu, Pacjent otrzymuje też tymczasowe „próbne zęby” aby sprawdzić, czy kształt i wielkość zębów spełniają oczekiwania. Po kilku tygodniach, gdy projekt zyska Twoją pełną akceptację, przechodzimy do etapu przenoszenia go do rzeczywistości za pomocą różnych technik stomatologicznych.

Chcesz dowiedzieć sie więcej?
Umów się na konsultację.