Dowiedz się o oferowanych przez nas usługach

Przeczytaj

USŁUGI KLINIKI BODENT:

ZABIEGI METODĄ ALL-ON-4® W KLINICE BODENT

Metoda "All-on-4®" stosowana w Klinice Bodent to metoda oparta na odtwarzaniu aparatu zgryzu z natychmiastowym obciążeniem, opracowana przez firmę Nobel Biocare.

W ramach procedur implanto-protetycznych w Klinice Bodent oferujemy między innymi innowacyjny standard implantacji metodą All-on-4®.

Klinika BODENT współpracuje ze światowym liderem w dziedzinie implantów zębowych, firmą NOBLE BIOCARE, oferującą najwyższej klasy możliwości chirurgiczne i największe możliwości protetyczne między innymi dzięki opracowanej przez Nobel Biocare, niezwykle efektywnej metodzie implantacji All-on-4®.  

Metoda „All-on-4®”

Metoda „All-on-4®” stosowana w Klinice Bodent to metoda oparta na rekonstrukcji warunków zgryzowych z natychmiastowym obciążeniem, opracowana przez firmę Nobel Biocare.

Ta innowacyjna technika stosowana w implantologii stomatologicznej polega na wszczepieniu czterech implantów zębowych w szczękę lub żuchwę w celu odtworzenia pełnego łuku zębowego. Jest to niezwykle skuteczna i bezpieczna dla pacjenta metoda przywracania uzębienia, szczególnie dla osób z dużą liczbą brakujących zębów lub cierpiących na poważne choroby przyzębia. Procedura ta pozwala na uzyskanie stabilnego i estetycznego uśmiechu w stosunkowo krótkim czasie w porównaniu do innych procedur.

Przywracanie uśmiechu metodą "All-on-4®" w Klinice Bodent
Skuteczne przywracanie uśmiechu metodą „All-on-4®” w Klinice Bodent

Procedury All-on-4® rekomendujemy pacjentom z terenu Podlasia i Mazowsza. Pacjenci z Warszawy zapraszani są na  konsultacje w celu pełnej oceny i przygotowania planu leczenia z wyprzedzeniem. Zwykle stosujemy 2-3 tygodniowe wyprzedzenie konsultacji z pełną diagnostyką przed zastosowaniem metody ALl-on-4®.

Jesteśmy dumni z faktu, że Firma Nobel Biocare wyróżniła Klinikę Bodent srebrnym tytułem partnera Center of Excellence za stosowanie metody leczenia All-on-4® zgodnie z najwyższymi standardami wprowadzanymi przez Nobel Biocare.

exellence center All-on-4
Klinika Bodent – Exellence Center Koncepcji leczenia metodą All-on-4 firmy Nobel Biocare.

W celu zamówienia konsultacji prosimy o kontakt z naszą recepcją: telefonicznie +48 507 100 901 lub mailowoklinika@bodent.com.pl

Chcesz dowiedzieć sie więcej?
Umów się na konsultację.