Stosujemy najnowsze rozwiązania Nobel Biocare

Przeczytaj o naszej technologii

X-guide. Najnowsze rozwiązania Nobel Biocare w Klinice Bodent

TECHNOLOGIA W KLINICE BODENT:

Technologia X-Nav i urządzenie X-Guide

Najnowsze rozwiązanie w referencyjnej klinice implanto protetycznej Bodent uzupełnia technologia X-guide firmy Nobel Biocare.

X-Guide integruje obrazowanie 3D z implantacją implantów zębowych, dając nieosiągalną dotąd dokładność i precyzję w planowaniu implantacji. Dzięki dzięki tzw. dynamicznej nawigacji 3D nasi lekarze dysponują nieosiągalną wcześniej precyzją pozycjonowania implantu.

Najważniejsze cechy technologii X-Guide

System X-Guide® oferuje najwyższą precyzję implantacji prowadząc lekarza podczas zabiegu na żywo. X-Guide® został zaprojektowany, aby stale podnosić precyzję i kontrolę podczas zabiegów implantacji stomatologicznej co w pełni wykorzystuje nasz zespół.

X-Guide® pozwala na  kontrolę ruchu wiertła i umieszczanie implantu z niezwykłą precyzją w czasie rzeczywistym w trakcie zabiegu. System steruje ustawieniem pozycji, kąta i głębokości implantacji. X-guide staje się dla Implantologa GPS-em, prowadząc go podczas całego zabiegu.

Film prezentujący możliwości technologii X-guide.

Klinika Bodent jest pierwszą kliniką stosującą technologię X-guide na Podlasiu i jedną z pierwszych dwudziestu klinik w Polsce.

Technologia X-guide w klinice implanto protetycznej Bodent stosowana jest w procedurach implantacyjnych od 2023.

X-guide – co oferuje nowa technologia Pacjentom Kliniki Bodent?

  • Ten stosowany w naszej klinice system znacznie podnosi precyzję zabiegu i jego bezpieczeństwo.
  • Osiągamy obecnie jeszcze większą precyzję w porównaniu z ręcznym zabiegiem implantacji. Wszczepiamy implanty w Klinice Bodent po dokładnej diagnostyce z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych i diagnostycznych.
  • X-guide umożliwia lekarzowi bezpośrednią wizualizację pola operacyjnego przez cały czas, nawet u pacjentów z ograniczonym rozwarciem jamy ustnej. To oznacza szybszy i bardziej efektywny zabieg.

Inne technologie w Klinice Bodent:

Technologia SCANNER 3D iTERO

Chcesz dowiedzieć sie więcej?
Umów się na konsultację.